fbpx

Za presnosť odmena

//Za presnosť odmena

Za presnosť odmena

Vo štvrtok, po ďalších dvoch tréningových jednotkách, si tréneri na poobedňajšom tréningu pripravili pre svojich zverencov súťaž v streľbe na presnosť. Samozrejme, nezabudli podotknúť, že najlepší budú na večernej „opekačke“ odmenení.

Najstaršie kategórie (2001 – 2004) strieľali na presnosť na štyroch stanoviskách, pod dozorom dvoch trénerov a dvoch animátorov. Každý mal na jednom stanovisku dva pokusy.

Na prvom stanovisku bola na bráne natiahnutá plachta so šiestimi otvormi, znamenajúcimi počet bodov. Na druhom stanovisku mierili na žrde, na treťom do brvna a na poslednom bola brána švihadlami rozdelená na šesť častí a obodovaná.

P1020134

Mladšia a najmladšia kategória mierila iba do brány označenej švihadlami, rovnako však bojovali o odmenu za čo najviac bodov.

Snaha bola badateľná a niektoré strelecké pokusy by sa určite vošli do gólovej hitparády.

P1020144
A „bonbónik“ na záver, najlepšie mierila a najviac bodov spomedzi všetkých nastrieľalo jediné dievča v kempe – Ivana Trebatická.

P1010897

By |2017-07-31T00:04:57+00:00júl 4th, 2015|Nezaradené|0 Komentárov

About the Author:

Zanechať komentár

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

0