fbpx

Prvý skončil, druhý začína

//Prvý skončil, druhý začína

Prvý skončil, druhý začína

Stredajším turnajom a následným vyhodnotením skončil prvý turnus nášho kempu a my veríme, že sa všetkým páčilo a každý si so sebou zobral na pamiatku len to najlepšie. Ako býva zvykom, všetci absolventi obdržali pamätné medaile, certifikáty a aj spoločné fotografie s hráčmi Spartaka Trnava. Tréneri sa rozlúčili so “svojimi” hráčmi, aj keď nie so všetkými.

4

Štvorica absolventov zaujala natľko, že sa po kempe stanú oficiálne hráčmi Spartaka Trnava, a nás teší, že naša práca prináša ďalšie a ďalšie ovocie. Našli sme nového MIkoviča, Vlaska, Karhana ….?

P1110368

P1100993

Následne poobede náš organizačný štáb spolu s trénermi a hráčmi Spartaka Trnava prvítalúčastníkov druhého turnusu. Tí takisto obdržali futbalovú výstroj a po prvom spoznávacom tréningu sa potešili z autogramiády a spoločných fotiek hráčov Spartaka Trnava – Matúša Čonku, Adama Jakubecha a Lukáša Greššáka. Po rozdelení izieb čakal už na absolventov prvý spánok a vo štvrtok prvé zaberačky :-).

P1110747

By |2017-07-31T00:04:57+00:00júl 6th, 2017|Nezaradené|0 Komentárov

About the Author:

Zanechať komentár

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

0