O nás

/O nás
O nás2018-09-05T09:54:41+00:00

FUTBAL DEŤOM vznikol v roku 2015 za účelom zorganizovania inej – lepšej a zábavnejšej formy futbalových kempov,ako tomu doteraz na Slovensku bolo.Víziou bolo spojiť kvalitné tréningy našich špičkových trénerov s tou najlepšou zábavou.Za krátku históriu sa našich kempov zúčastnilo už viac 300 detí.Prekvapením je,že účastníci sú ochotní cestovať za nami naozaj z celého Slovenska – z ďalekých Košíc,Sobraniec,Banskej Bystrice,dokonca z Českej republiky či Maďarska.Práve toto nás počas ďalších rokov utvrdilo v tom,že naša vízia sa nám darí napĺňať.Dáva nám silu a motiváciu pokračovať a mnohé veci ešte vylepšovať. Každým rokom sa zvyšuje počet účastníkov a tí sa v drvivej väčšine k nám opakovane vracajú…

Marek Tajber – zakladateľ OZ Futbal deťom

“Futbal je náš život a preto je pre Futbal deťom cieľom posúvať sa neustále dopredu. Každým rokom sa dá dvíhať úroveň kempov až natoľko, aby sme samotných rodičov detí, ktoré sa ich zúčastňujú pravidelne prekvapovali, čo ešte ďalšie sa dá vymyslieť.

Snažíme sa, aby bol kemp naozaj bohato vyplnený okrem tréningov aj zábavnými aktivitami a pre každého bol skutočne zážitkom…

Naposledy sme pridali do programu plážový futbal, skákacie trampolíny či zájazd na zápas Bayern-PSG. V roku 2019 organizujeme už 5.ročník s tromi turnusmi, ale už teraz máme nové prekvapenie ?

Navyše teraz majú futbalové kluby možnosť spolupráce s nami – usporiadať obdobný projekt v ich meste či obci so všetkými bonusmi a aktivitami, ktoré kemp Futbal deťom ponúka.”

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.