Neboli, neboli…

//Neboli, neboli…

Neboli, neboli…

Kemp Jána Vlaska sa už v utorok naplno rozbehol a v stredu si jeho absolventi prvýkrát „odmakali“ všetky tri tréningové jednotky.

Na rannej jednotke ich tréneri príjemne zaskočili, keď po krátkej rozcvičke nasledoval miesto ďalšieho cvičenia menší turnaj. „Chlapcom sme pripravili menší uvítací turnaj. Chceli sme vedieť a vidieť, ako reagujú v zápase, na seba, ich komunikáciu medzi sebou. Malo to zábavnú formu,“ informoval jeden z trénerov Ján Krupa.

Najstaršia kategória sa učila aj meniť smer s loptou...

Najstaršia kategória sa učila aj meniť smer s loptou…

Každý tréner si zobral počas ďalšej tréningovej jednotky svoju skupinku zverencov, rozdelených podľa  ročníkov. Pokiaľ sa najmenší učili spracovávať loptu, starší sa ju učili viesť. Tretia skupina sa učila meniť pohyb a štvrtá zasa prihrávať. Každý tréner učil svojich zverencov niečo iné a aby tréning neupadol do stereotypu, niektoré cviky boli poňaté formou súťaží. Tie sa najviac osvedčili medzi najmenšími, kde sa ich radosť z víťazstva rovnala priam finálovému gólu na šampionáte.

Presná prihrávka patrí k základom futbalu ...

Presná prihrávka patrí k základom futbalu …

Na záver čakal na každú skupinku futbal. Keďže je to záver tréningu aj tréneri sa snažili viesť svojich zverencov k tomu, aby sa ním bavili. Ako na to, ukázal opäť tréner Ján Krupa, ktorý v snahe prihrať „nasadil“ jednému z chlapcov „jasličky“ a ako správny futbalista v sebe neudržal slovo: „Neboli“.
Keďže chlapci sú učenliví, o chvíľu sa trávnikom medzi najmenšími ozývalo: „Neboli, neboli…“

Najmladšej kategórii v stredu "učarovala" streľba na presnosť.

Najmladšej kategórii v stredu “učarovala” streľba na presnosť.

Na konci, počas záverečného “strečingu” si každý tréner zopakoval so svojimi zverencami, čo sa naučili a na čo sa budú sústreďovať na ďalší deň.

Ako vyzeral stredajší deň chlapcov si môžete pozrieť nižšie vo videu, kde ho opísal tréner najmladšej kategórie (2007-2009) Ján Krupa.
Jani Krupa_0001_x264 (2)_xvid

By |2017-07-31T00:04:57+00:00júl 2nd, 2015|Nezaradené|0 Komentárov

About the Author:

Zanechať komentár

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.