fbpx

Kemp odštartoval autogramiádou

//Kemp odštartoval autogramiádou

Kemp odštartoval autogramiádou

Futbalový kemp Martina Mikoviča je zahájený a jeho absolventi už naplno zaberajú.

V utorok od 13-tej hodiny sa to na ihrisku v Červeníku postupne začalo hemžiť deťmi – absolventmi kempu. Každý jeden pri príchode a registrácii obdržal kompletnú futbalovú výstroj – dres, trenky, štucne, loptu a vak, ktoré účastníkom venoval Allprosport.sk.

Web 1

Neskôr dorazil na kemp aj Martin Mikovič spolu s Matúšom Čonkom a Ivanom Shcranzom. Všetkých obdarovali kartičkami s podpismi, ale tie pridali aj na  lopty, dresy, či ruky a nechýbalo ani spoločné fotenie.

web

Štyria kvalifikovaní tréneri si následne rozdelili všetkých účastníkov podľa vekových kategórii a ešte v utorok podvečer si stihli zatrénovať a lepšie sa zoznámiť.

Web 3

„Som rád za túto myšlienku. Prvý ročník bol pod záštitou Jána Vlaska, ten sa však tento rok zúčastniť nemohol. Samozrejme, telefonoval som s Jánom Vlaskom o tom, ako to tu minulý rok prebiehalo, aj o tom, že kemp ponesie moje meno. Všetko mi porozprával, bol nadšený a ja sa už tiež teším. Môžem prezradiť, že v piatok si prídem zahrať s účastníkmi kempu futbal,“ prezradil Martin Mikovič.

Organizátor rovnako prezradil jednu zmenu v programe. Chlapcov totiž čaká návšteva najmodernejšieho futbalového štadióna na Slovensku – trnavskej City arény. Pozrú si tak šatne hráčov Spartaka, ale prejdu sa aj po ihrisku či navštívia VIP-priestory.

Web 2 Web 4

By |2017-07-31T00:04:57+00:00jún 29th, 2016|Nezaradené|0 Komentárov

About the Author:

Zanechať komentár

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

0