fbpx

Futbal, futbal, futbal …

//Futbal, futbal, futbal …

Futbal, futbal, futbal …

Stredajším dňom pokračoval druhý deň kempu a po tradičnej rannej tréningovej rozcvičke, čakala poobede na chlapcov prednáška. „Chlapcom sme prednášali o futbale, jeho základoch a podobne – všetci štyria tréneri, každý niečo iné,“ ozrejmil Michal Kukučka, jeden z trénerov.

Footgolf

Po prednáške prišla na rad diskusia, kde tréneri zodpovedali niekoľko otázok a následne každý hráč povedal niečo o sebe a svojich cieľoch. Po prednáške nasledovalo prekvapenie v podobe footgolfu, ktorý sa dostáva čoraz viac do povedomia. Nie je jednoduché trafiť „jamku“, ako si možno všetci mysleli. Viacerí by vedeli rozprávať…. Vrátane trénerov J .

13582124_898830780240435_1846988833797326948_o

Bubble futbal

Štvrtok začala opäť tradičným ranným tréningom a po ňom si chlapci zahrali ping pong a bowling. Poobede sa opäť presunuli na ihrisko, kde na nich čakal vrchol kempu – Bubble futbal. Zápasy v bezpečných nafukovacích bublinách priniesli množstvo zábavy nielen hráčom, ale aj trénerom, organizátorom, či rodičom, ktorí sa na nás prišli pozrieť. Prečo by aj nie, keď úsmev na tvári nechýbal naozaj nikomu.

Čaro tohto futbalu, kde je sila kontaktu zdvoj, až strojnásobená, no bolesť necítiť žiadnu, ovládol aj samotných trénerov, a tak nečudo, že aj oni si proti sebe zahrali dva zápasy za mohutnej podpory svojich zverencov. Kondíciu si prevetral naozaj každý .. J

P1060868

A opäť futbal ….

Po ťažkých zápasoch v nafukovacích lbublinách a dobrej večeri, prišiel na rad ďalší futbal, tentokrát v televízii. Najskôr od 20.15 hod. sledovali zápas prvého predkola Európskej ligy medzi Spartakom Trnava a maltským FC Hibernians, aby následne preladili na EURO a súboj Lewandovskeho s Ronaldom, alebo inak – Poľska s Portugalskom.

Čo myslíte, komu sa fandilo viac ? J

By |2017-07-31T00:04:57+00:00júl 1st, 2016|Nezaradené|0 Komentárov

About the Author:

Zanechať komentár

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

0