fbpx

Futbal deťom 2020 v znamení noviniek a overených aktivít

//Futbal deťom 2020 v znamení noviniek a overených aktivít

Futbal deťom 2020 v znamení noviniek a overených aktivít

Zimné leňošenie nás všetkých sa pomaly blíži ku koncu a naše telá si prirodzene začínajú žiadať viac pohybu. Túto skutočnosť si dobre uvedomujú aj športoví tréneri a vychovávatelia, ktorí sa venujú pohybovej príprave detí a mládeže. Práve z toho dôvodu sa po zime naplno rozbehli rôzne športové krúžky a futbalové tréningy určené spomínaným kategóriám. Toto všetko nám pripomína, že sa blížia aj futbalové kempy Futbal deťom 2020.

Zrealizovať kvalitný projekt s pridanou hodnotou nie je vôbec jednoduchým procesom. Vyžaduje si to kvantum nápadov, prebdených nocí, odriekania a nekonečné množstvo príprav. Oveľa väčšou a zložitejšou výzvou je však zopakovanie úspešnej a vydarenej akcie. Pokorne, no s hrdosťou, môžeme prehlásiť, že niečo podobné sa nám v uplynulých rokoch darilo. K takémuto záveru sme prišli na základe neutíchajúcich pozitívnych ohlasov váš všetkých. Ak však chceme aj naďalej potvrdzovať kvality futbalových kempov Futbal deťom, musíme neustále prichádzať nielen s overenými, ale aj s novými aktivitami. Čo sme si teda pre vás a vaše deti pripravili v roku 2020?

Overený program s novinkami

Azda najväčšou novinkou, s ktorou prichádzame v tomto roku, je výhradne dievčenský kemp. Ten sa uskutoční v Červeníku v termíne od 18. do 23. júla 2020. Je určený pre dievčatá vo veku od 6 do 17 rokov a jeho ambasádorkou bude reprezentantka Slovenska Jana Vojteková.

Prirodzenou vlastnosťou malých detí je súťaživosť. Je teda viac než logické, že chcú byť vo všetkom najlepšie a túžia po úspechoch a víťazstvách. My si však uvedomujeme, že v ich veku je oveľa dôležitejšou radosť z pohybučas strávený s rovesníkmi, ktorí majú podobné záujmy. Z toho dôvodu ich musíme neustále usmerňovať a viesť správnou cestou. Súťaživosť by sme v nich preto mali rozvíjať viac než opatrným spôsobom. Jednou z možných alternatív, ako na to, môže byť aj náš nový športový radar, vďaka ktorému si budú môcť vaše deti vyskúšať silu strely.

Samozrejme, ani v roku 2020 nebudú chýbať naše overené a populárne aktivity pre deti. Sú nimi trampolínky, plážový futbal, hravá výučba anglického jazyka či návšteva aquaparku. Nemôžeme opomenúť ani mimoriadne obľúbený buble futbal, ktorý je našimi návštevníkmi každoročne netrpezlivo očakávaný. Popri zábavných a náučných tréningoch v podaní kvalifikovaných trénerov určite zaujme aj ďalší sprievodný program, ktorý sa zvykne líšiť v závislosti od miesta konania kempu. Za zmienku však stojí tradičná futbalová olympiády, bowling, florbal, ping-pong, kartové hry či futbalové kvízy.

Prihlasovanie v plnom prúde

Síce je ešte len február, no už teraz môžeme s radosťou povedať, že o futbalové kempy Futbal deťom 2020 je enormný záujem. Táto skutočnosť nás nesmierne teší a sme radi, že sa môžeme našou zábavnou formou a prácou pričiniť nielen o futbalový, ale aj osobnostný rast vašich detí.

Aktuálne je možné prihlasovanie na 6 rôznych turnusov. Aby sme boli konkrétnejší, v ponuke sú 4 turnusy v Červeníku, pričom jeden z nich je vyššie spomínaný dievčenský kemp, denný kemp vo Veľkom Záluží a kemp v Senici. Nezabúdajte ani na skutočnosť, že vám opäť dávame možnosť využiť rekreačné poukazy na kempy, vďaka ktorým sa vám môže vrátiť až 55 % z celkovej ceny kempu. Pokiaľ by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poradíme a pomôžeme.

Zdroj obrázkov: Futbal deťom

Patrik Putera

By |2020-02-17T08:56:52+00:00február 17th, 2020|Nezaradené|0 Komentárov

About the Author:

Zanechať komentár

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

0