fbpx

Bolo dobre…. A bude ešte lepšie :)

//Bolo dobre…. A bude ešte lepšie :)

Bolo dobre…. A bude ešte lepšie :)

Ani sme sa nenazdali a náš prvý tohtoročný letný turnus skončil. Ešte stále máme v pamäti vytešené tváre našich absolventov, keď im Jani Vlasko priniesol majstrovskú trofej a aj dvoch spoluhráčov – Dobrivoja Rusova a Martina Chudého. Podpisy, fotky, podávanie rúk….

Jani Vlasko následne odišiel so spoluhráčmi a my sme, ako každý, rok začali makať. Prihrávky, beh, zmena pohybu, práca s loptou, jej vedenie, strely… Jednoducho všetko, čo každý futbalista potrebuje. Prvý turnus absolvovali skôr starší chlapci.

Všetci deň odo dňa napredovali a zlepšovali sa. Každý chcel byť najlepší, čo nás tešilo. Konkurencia ich robila ešte lepšími.

Avšak, okrem tvrdej práce, si musí vedieť futbalista aj oddýchnuť, či nachvíľu zabudnúť na loptu. A tak prišlo, pemiérovo, aj na kúpanie v Aqua Relax&Spa v Trnave, tréning na trampolínách, či plážový futbal.

 

 

 

 

 

 

 

Hoci sme sa snažili z detí “vyžmýkať”všetku energiu – márne 🙂 . Večer poctivo každý sedel pred televízorom a spoločne sme pozerali zápasy Majstrovstiev sveta v Rusku. Samozrejme, každý mal svoho favorita, vrátane trénerov, detí, či nas….Uvidíme, kto sa bude tešiť 15. júla 🙂 ….

Množstvo zážitkov a na pamiatku spoločná fotografia s trénermi, spartakovcami a trofejou, diplom a pamätná medaila. Tešíme sa na vás rok ….

Pre prvú várku detí tak konečne začali prádzniny a voľno. Pre nás nie. Chceme sa zo dňa na deň, z turnusu na turnus, z roka na rok zlepšovať, a tak absolventi druhého turnusu odštartovali svoj kemp zápasom FC Spartak Trnava – FC Baník Ostrava, ktorý naživo sledovali na tribúne najväčšieho a najkrajšieho štadióna na Slovensku -trnavskej City arény.

Niektorí si dokonca vyskúšali aj pozíciu podávačov lôpt….

Futbal ušiel, začíname makať s druhou partiou …. Naša futbalová rodina – Futbal deťom, sa nám utešene každým rokom rozrastá, čo nás nesmierne teší a dodáva nám silu stále napredovať.

By |2018-07-06T02:41:15+00:00júl 5th, 2018|Nezaradené|0 Komentárov

About the Author:

Zanechať komentár

Cookies používame s cieľom optimálne vytvárať a neustále skvalitňovať naše služby, prispôsobiť ich vašim záujmom a potrebám a zlepšovať ich štruktúru a obsah.

0